Log In
Reservoir Field Schedule
« May 2022 »
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1
11:30am - Practice Powell Farm Maj Field B Practice
2
6:30pm - [GAME] Field (C) Boys H-Rozanski-- Moved to Belden
6:30pm - [GAME]-Field (D) Boys H- McKelvey--- Moved to Belden
6:30pm - {Away} GAME} Field (B) Boys G- Mariner
6:30pm - Practice Rieth R Field A Boys I-- Field A Closed
3
2:00pm - ##FIELDS CLOSED## Game Canceled
6:30pm - [GAME] Field (A) Boys G- McMillin
6:30pm - Practice Girls B Crum Field C
6:30pm - Practice Boys F Field B Stout
4
1:00pm - ## All FIELDS CLOSED## **All Games Canceled**
6:30pm - [GAME] Field (D) Girls B- Crum
6:30pm - [GAME] Field (C) Girls B- Babel
6:30pm - [GAME] Field (B) Boys H- Rivera
6:30pm - Practice Rieth R Field A Boys I
5
1:00pm - ## All Fields CLOSED All Games Canceled##
5:00pm - Practice Ruthford Field C Boys I
6:30pm - GAME Field (D) Boys H -Rozanski
6:30pm - (GAME BELDEN) Field (1) Boys G- McMillin
6
2:00pm - ##FIELDS CLOSED## Games Canceled
6:30pm - GAME Field (A) Boys G - DeWitt
6:30pm - GAME Field (B)Boys G- McMillin
6:30pm - GAME Field (C) Boys I -Rutherford
7
7:00am - ## All Games CANCELED, All fields are CLOSED##
1:00pm - (GAME BELDEN) Field 2 Boys H- Rozanski
3:00pm - GAME Field (B) Boys HH Fowler
3:00pm - GAME Field (C)Girls Minor Morrison
6:30pm - (GAME BELDEN) Field 2 Boys H- McKelvey
6:30pm - (GAME BELDEN) Field 3 Girls Minor- Weiland
6:30pm - GAME Field (C) Girls Majors- Faust
6:30pm - GAME Field (A) Boys I- Reith
8
9
6:30pm - GAME Field (D) Boys H -Rivera
6:30pm - GAME Field (C) Boys HH- Fowler
6:30pm - {{ Game}} Field (A) Boys F-Stout
6:30pm - GAME Field(B) Boys G-McMillin
6:31pm - Practice Rieth Canceled
10
6:30pm - GAME Field (C) Boys G -Holstein
6:30pm - GAME Field (B) Boys G- DeWitt
6:30pm - GAME Field (D) Boys Minor-Sinegar
6:30pm - GAME Field (A) Boys F- Gendics
6:31pm - (GAME BELDEN) Field (3) Girls Farm Minor-Morrison
6:31pm - (GAME BELDEN) Field (2) Girls Minor-Weiland
11
6:00pm - Practice Sander Field A
6:30pm - GAME Field (C)Girls B -Crum
6:30pm - GAME Field (D) Girls B- Babel
6:30pm - GAME Field (B) Boys I -Reith
12
6:30pm - GAME Field (C) Girls A- Beckham
6:30pm - GAME Field (D)Boys H- McKelvey
6:30pm - GAME Field (A) Boys F- Stout
6:30pm - {{GAME}} Field (B) Boys H Rozanski
6:30pm - (GAME BELDEN) Field (3) Boys Minor-Duszik
6:31pm - (GAME BELDEN) Field (2) Girls B-Babel
13
6:30pm - GAME Field (A) Boys G- Holstein
6:30pm - GAME Field (D) Boys HH- Fowler
14
10:00am - Practice Boys F Field B Gendics
10:01am - Canceled double Header- Stout
10:01am - GAME Field (D) Girls Majors- Fawst
6:30pm - GAME Field (D) Boys Minor- Sander
6:30pm - GAME Field (C) Boys I- Edwards
6:30pm - GAME Field (B) Boys I Sheppard
6:30pm - GAME Field (A) Boys I- Reith
6:30pm - (GAME BELDEN) Field 2 Boys H- McKelvey
15
2:00pm - GAME Field (D) Boys I Edwards
16
6:30pm - GAME Field (C)Girls A- Beckham
6:30pm - GAME Field (B) Boys H- Rivera
6:30pm - GAME Field (D)Boys H- Rozanski
6:30pm - GAME Field (A) Boys HH- Fowler
6:30pm - Game Canceled (GAME BELDEN) Field (3) Girls Farm Major-Faust
6:30pm - (GAME BELDEN) Field (1) Boys G- McMillin
17
6:30pm - GAME Field (A) Boys G- DeWitt
6:30pm - GAME Field (B) Boys G- Holstein
6:30pm - GAME Field (C) Boys G- McMillin
6:30pm - GAME Field (D) Girls Minor- Morrison
6:31pm - (GAME BELDEN) Field (2) Girls Minor- Weiland
18
6:00pm - Practice Babel B
6:30pm - GAME Field (C) Girls B- Crum
6:30pm - CANCELED due to WX -GAME Field (D) Boys I- Sheppard
6:30pm - CANCELED-- Rutherford Boys I
19
6:30pm - GAME Field (C) Girls A- Elbert
6:30pm - GAME Field (D) Girls A- Beckham
6:30pm - GAME Field (B) Boys H- McKelvey
6:30pm - GAME Field (A) Boys F- Gendics
6:31pm - (GAME Belden) Field 2 Boys H- Fowler
20
5:00pm - Practice Ruthford Field D Boys I
6:30pm - GAME Field (C) Boys G- Holstein
6:30pm - GAME Field(B) Boys G- DeWitt
6:30pm - GAME Field (A) Boys G - McMillin
6:30pm - (GAME BELDEN) Field (2) Girls B-Babel
21
9:00am - ***PICTURE DAY***
10:00am - **GAME Field (A) Boys F- Gendics
12:00pm - GAME Field (D) Boys Minor- Sinegar
12:00pm - ##GAME Field (B) Boys G- DeWitt
12:30pm - **GAME Field (A) Boys F- Gendics
1:00pm - (GAME BELDEN) Field (2) Boys H- Rozanski
3:00pm - ##GAME Field (B) Boys G- DeWitt
6:30pm - GAME Field (C) Boys H- Rivera
6:30pm - GAME Field (B) Boys Minor- Duszik
6:30pm - GAME Field (A) Boys Minor Sander
6:30pm - GAME Field (D) Boys I- Rutherford
22
2:00pm - GAME Field (B) Boys (G) McMillin
7:00pm - **Hot Stove Meeting North Park**
23
6:30pm - GAME Field(D) Boys H- McKelvey
6:30pm - GAME Field(A) Boys F- Stout
6:30pm - GAME Field (B) Boys G- Holstein
6:30pm - GAME Field (C) Boys I- Rutherford
24
6:30pm - GAME Field (C) Boys G- Holstein
6:30pm - GAME Field (A)Boys G- DeWitt
6:30pm - GAME Field (B) Boys G- Mariner
6:30pm - GAME Field (D)Boys I-Sheppard
6:31pm - (GAME Belden) Field 2 Girls Minor- Weiland
25
6:30pm - GAME Field (D) Girls B- Babel
26
6:30pm - GAME Field (D) Girls A- Beckham
6:30pm - GAME Field (B) Boys H- Rivera
6:30pm - GAME Field(C) Boys H -Rozanski
6:30pm - GAME Field (A) Boys F- Gendics
27
6:30pm - GAME Field (C)Boys G- Holstein
6:30pm - GAME Field (B) Boys G- DeWitt
6:30pm - GAME Field (A) Boys G- Mariner
6:30pm - GAME Field (D) Boys H- Rozanski
28
2:00pm - GAME Field(D)Boys I- Edwards
3:00pm - GAME Field (B) Boys G- Mariner
6:30pm - GAME Field (A) Boys G - McMillin
6:30pm - GAME Field (D) Boys I- Reith
29
30
6:30pm - GAME Field (D) Girls B- Crum
6:30pm - Practice Rieth Boys I
31
5:00pm - Bumped Practice Ruthford Boys I
6:30pm - GAME Field (A) Boys G- Mariner
6:30pm - GAME Field (C) Boys G- DeWitt
6:30pm - GAME Field (B)Boys G - McMillin
6:30pm - GAME Field (D) Girls B- Crum