Log In
Field Schedule
« May 2021 »
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1
10:00am - Practice Field (A) Stout
11:30am - Practice Field (B) Lucas
6:30pm - GAME Field (C) Kershaw Class I
6:30pm - GAME Field (D) Powell Farm Major Girls
2
5:00pm - Practice Field (C) Crum
3
6:30pm - GAME Field (A) Holstein Class H
6:30pm - GAME Field (B) Nichols Class A
6:30pm - GAME (D) Lucas Class A
6:30pm - Game Field (C) Crum Class B
4
5:00pm - Practice Field (D) Crum
6:00pm - GAME Boys G Field (B) OHC Baseball Club
6:30pm - GAME (A) Smith Class GG
5
6:30pm - Game Field (D) Babel Class B
6
6:30pm - GAME Field (A)Stout Class F
6:30pm - GAME Field (D) Rozanski Class HH
7
8
11:30am - GAME Field (D) Powell Farm Major Girls
6:30pm - GAME Field (D) Rozanski Farm Boys
9
5:00pm - Practice Field (C) Crum
10
6:30pm - GAME Field (A) Stout Class F
6:30pm - GAME Field (D) Nichols Class A
6:30pm - GAME Field (C) Lucas Class A
6:30pm - Game Field (B) Babel Class B
11
5:00pm - Practice Field (C) Crum
6:30pm - GAME Field (A) Smith Class GG
12
6:30pm - GAME Field(D) Lucas Class A Game
13
6:00pm - GAME Boys G Field (B) OHC Baseball Club
6:30pm - GAME Field (D) Holstein Class H
6:30pm - GAME Field (C) Rozanski Class HH
14
15
6:30pm - GAME Field (D) Kershaw Class I
6:30pm - GAME Field (C) Rozanski Farm Boys
6:30pm - GAME Field (A)Stout Class F
16
5:00pm - Practice Field (C) Crum
17
6:30pm - Game Field (A) Holstein Class H
6:30pm - Game Field (D) Rozanski Class HH
6:30pm - Game Field (C) Nichols Class A
6:30pm - Game Field (B) Babel Class B
18
5:00pm - Practice Field (C) Crum
6:30pm - Game Field (B) Smith Class GG
6:30pm - Game Field (D) Weiland Farm Minor Girls
19
6:30pm - Game Field (A) Kershaw Class I
6:30pm - Game Field (B) Nichols Class A
6:30pm - Game Field (C)Lucas Class A
6:30pm - Game Field (D) Crum Class B
20
6:30pm - Game Field (A) Stout Class F
21
22
1:00pm - Game Field (A) Stout Class F
6:30pm - Game Field (A) Smith Class GG
6:30pm - Game Field (C) Kershaw Class I
6:30pm - Game Field (B) Rozanski Farm Boys
6:30pm - Game Field (D) Powell Farm Major Girls
23
5:00pm - Practice Field (C) Crum
24
6:00pm - GAME Boys G Field (A) OHC Baseball Club
6:30pm - Game Field (C) Holstein Class H
6:30pm - Game Field (B) Rozanski Class HH
6:30pm - Game Field (D) Babel Class B
25
5:00pm - Practice Field (C) Crum
6:30pm - Game Field (D) Weiland Farm Minor Girls
26
6:30pm - Game Field (D) Nichols Class A
6:30pm - Game Field (C) Lucas Class A
6:30pm - Game Field (B) Crum Class B
27
28
6:30pm - Game Field (A) Smith Class GG
29
6:30pm - Game Field (D) Kershaw Class I
6:30pm - Game Field (C) Powell Farm Major Girls
30
5:00pm - Practice Field (C) Crum
31